Очільник Слідчого Комітету РФ закликає «перестати гратися в псевдодемократію»

Очільник Слідчого Комітету РФ закликає «перестати гратися в псевдодемократію»

Глава СК РФ Олександр Бастрикін пов’язує зростання екстремізму в Росії з діями США.

Джерело: Відомості

Російський чиновник закликає прийняти ряд кардинальних заходів: встановлення обмежень в Інтернеті, глобальна перевірка підозрілих релігійних і молодіжних організацій, введення кримінальної відповідальності за заперечення підсумків референдуму і незаконний оборот крипто валют, повідомляє «Интефакс».

«Впродовж останнього десятиріччя Росія, та й ряд інших країн, живуть в умовах так званої гібридної війни, розв’язаної США та їхніми союзниками. Ця війна ведеться за різними напрямками —  політичному, економічному, інформаційному, а також правовому... Однак найбільш руйнівними стали наслідки від інформаційної війни», — йдеться в авторській статті Бастрикіна, опублікованій в понеділок в журналі «Коммерсант Власть».

На його думку, результатом таких дій «стало розпалювання антиросійських настроїв в прилеглих державах, формування в Росії проамериканської і прозахідної так званої несистемної опозиції, поширення міжконфесійного та політичного екстремізму всередині країни».

Тому чиновник пропонує нарешті вдатися до радикальних заходів:

«Звісно ж, що пора поставити дієвий заслін цій інформаційній війні. Потрібна жорстка, адекватна та симетрична відповідь. Особливо це актуально в умовах майбутніх виборів і можливих ризиків активізації дестабілізуючих політичну обстановку сил».

Він пропонує «визначитися і з межами цензурування в Росії глобальної мережі Інтернет, оскільки ця проблема в даний час викликає гострі дискусії в світлі активізації захисників прав на свободу одержання і поширення інформації».

«Досить вже грати в псевдодемократію, слідуючи псевдоліберальним цінностям. Адже демократія або народовладдя — це не що інше, як влада самого народу, що реалізується в його ж інтересах. Досягнення таких інтересів можливо тільки за допомогою загального блага, а не абсолютної свободи і свавілля окремих представників суспільства», — вважає Бастрикін.

Цікаво, що Президент Народного трибуналу Німеччини часів Гітлера Роланд Фрайслер у 1936 році висловлював аналогічні сідження: «Не існує більше приватного життя, яке виходить за рамки суспільних обов’язків, народної спільності... Право є те, що йде на благо німецького народу!»

Loading...