Хто підпалив швейний цех у Луцьку?
Хто ж працював у цій будівлі та чи насправді там був швейний цех, ми вирішили дізнатися, завітавши на місце пожежі за адресою, яку нам назвали еменесники.
Минулого тижня на волинських інтернет-сайтах з’явилося повідомлення про те, що у Луцьку сталася пожежа на буцімто нелегальній швейній фабриці. Наскільки правдивою є ця інформація та хто в обласному центрі мав підпільний швейний цех, з’ясовували «Відомості».
Як розповіли нам в Управлінні ДСНС України у Волинськіфсй області, повідомлення про те, що горить двоповерхова цегляна будівля на окраїні міста, до них надійшло 11 січня о 5-й годині ранку. Гасити пожежу виїхало чотири автомобілі. Однак вогонь устиг пошкодити інтер’єр першого поверху, сходову клітку, приміщення на другому поверсі та покрівлю. На щастя, люди не постраждали. Втім, встановити причину загоряння відразу рятувальники не змогли.
Хто ж працював у цій будівлі та чи насправді там був швейний цех, ми вирішили дізнатися, завітавши на місце пожежі за адресою, яку нам назвали еменесники.
Наразі там тривають ремонтні роботи, адже приміщення й справді дуже понищене вогнем. На подвір’ї нас зустріла пані Оксана, яка, як повідомила, є представником власника швейного цеху. Співрозмовниця повідала, що свою діяльність вони провадили легально вже кілька років, у цеху працювало дев’ятеро чоловік і всі дуже стурбовані тим, що сталось. Адже, найімовірніше, хтось навмисне підпалив будівлю, оскільки було виявлено сліди проникнення у приміщення. Поки ведеться слідство, бо справу розслідують правоохоронці, за фактом відкрито кримінальне провадження, працівниця не побажала назвати ні свого прізвища, ні прізвища підприємця, який тут вів бізнес. Вона лишень розповіла, що шили у цеху жіночий одяг під замовлення, до їхньої діяльності ніколи не було претензій із боку контролюючих органів. Після того як робота відновиться, вони готові зустрітися з журналістами, розповісти й показати те, як працюють.