Луцькі музиканти влаштовують «ударні» шоу
Garage Drum Show — це унікальний колектив із трьох барабанщиків: викладача математики Тетяни Пугач, підприємця Романа Савчука й інженера Володимира Котлярчука.
Garage Drum Show — це унікальний колектив із трьох барабанщиків: викладача математики Тетяни Пугач, підприємця Романа Савчука й інженера Володимира Котлярчука. Нині вони частенько своєю грою «розривають» вулиці міста, адже ритми їхніх барабанів чути здалеку.
А згуртувала музикантів рок-школа GARAGE Rock School: саме сюди вони прийшли здійснювати свої дитячі мрії.
— Я десь із 15 років була одержима ідеєю грати на барабанах. Мені чомусь здавалося, що це дуже просто. Спершу пробувала навчатись у класичній музичній школі, але це завершилось двома уроками. А потім трапилось так, що виграла знижку на навчання в рок-школі — і понеслось! Я почала займатись тим, про що мріяла з дитинства, — розповідає Тетяна.
Щоправда, з часом дівчина зрозуміла, що з барабанами не все так просто.
— Виявилося, що навчитись грі на барабанах не легко, особливо дівчатам, бо не маємо ми стільки сили в руках, — ділиться Тетяна. — Треба мати сильні руки, та головне, щоб вони росли з правильного місця.
Вова потрапив до рок-школи лише тоді, коли побачив виступ її вихованців. Його захопило, як хлопці, котрі навчаються лише по кілька місяців, запросто виконували відомі світові хіти. Надивившись, вирішив і собі спробувати, тим паче з музичними інструментами вже мав справу, але раніше його надовго не вистачало.
А от Рома в рок-школі з перших днів її існування, щоправда, збирався навчатися зовсім не в класі ударних.
— Я слухав музику і постійно уявляв себе учасником якогось із рок-гуртів, правда, кожного разу кимось іншим — то гітаристом, то вокалістом, а то й барабанщиком. У рок-школу ішов із бажанням записатися на гітару, але виявилося, що групу вже набрали, тож мені запропонували навчатись грі на барабанах, і я сказав: «Окей», — пригадує хлопець.
Для кожного з них рок-школа стала другим домом, якому вони завдячують теплою сімейною атмосферою.
— Якось у керівників рок-школи виникла ідея зібрати п’ять-шість барабанщиків, дати кожному по якомусь інструменту і зробити такий собі гурт. Щоправда, в складі шести барабанщиків ми відіграли лише один раз. Згодом зрозуміли, що людей потрібно менше, а інструментів — більше. А вже навесні вирішили, що нам необхідно три людини і багато грошей, — ділиться Роман.
Так і утворився колектив Garage Drum Show. З початку літа їх часто можна було побачити на вулицях Луцька під час відкриття різноманітних дійств. Вони вражають ефектністю виступів, адже такого у нашому місті ще не було.
Барабанщики розповідають, що прагнуть робити якісне шоу, але і про техніку виконання не забувають, намагаються все поєднувати. До кожної композиції стараються вигадати щось новеньке, якось закрутити, а не просто монотонно стукати паличками по барабанах.
— Ти можеш узяти пісню і зробити під неї ритм, але коли вже граєш, розумієш, що можна тут щось додати і тут, тож виходить практично самостійна композиція, — каже Вова.
Під час виступів на 90% грають «за схемою», а ще 10% лишають для імпровізації.
— Часто буває, коли ти заводишся, бачиш драйвову публіку, і тоді додаєш у свою партію щось нове, починаєш бити по барабанах наче навіжений, — продовжує Вова.
Побачивши такий неординарний колектив на вулицях, Garage Drum Show стали запрошувати на весілля в якості розваги для гостей.
— Усім набридли піаністки, скрипалі, народні хори і танцювальні шоу, а таких, як ми, ще не бачили. Тож нас тепер частенько запрошують, — каже Таня.
Але зараз головне завдання для колективу — створити власний повноцінний репертуар, щоб бути готовим на 100% до концертного сезону. Крім цього, вони активно готуються до другого дня народження рок-школи, який відзначатимуть грандіозним концертом 2 листопада. Тому нині мають репетиції ледь не щодня, грають, як і годиться рок-музикантам, у гаражі, тож сусідам по кооперативу живеться весело.