В Індії створюють найменший штучний супутник

В Індії створюють найменший штучний супутник

Група індійських студентів працює над розробкою одного з найменших у світі штучних супутників - "Studsat". Наразі у команді лише 40 людей. Однак Індійська організація космічних досліджень (ISRO), яка керує проектом, сподівається залучити більше студентів для пришвидшення роботи.

Джерело: Відомості

Група індійських студентів працює над розробкою одного з найменших у світі штучних супутників - "Studsat".

Наразі у команді лише 40 людей. Однак Індійська організація космічних досліджень (ISRO), яка керує проектом, сподівається залучити більше студентів для пришвидшення роботи.

Завдання у розробників непросте - потрібно перенести всі функції та технології звичайного супутника у мініатюрну форму.

Розглянувши різні варіанти, студенти зупинились на найпростішому, але і найреальнішому, з точки зору конструювання, дизайні.

Пікосупутник - це маленький кубик, вага якого становить лише 850 г, а об'єм - трохи більше літра. Порівняно зі звичайними супутниками, які важать щонайменше 100 кг, цей схожий на пір'їнку.

Член команди розробників Швєта розповів: “Це - пікосупутник, тобто космічний апарат, який важить менше 1 кілограма, його розміри - 10х10х10 см. Ми повинні перенести всі необхідні для супутника технології та функції у цей кубик. Найбільший корисний вантаж - камера, яка робитиме зйомки з 90-метровою роздільною здатністю. Ці зображення можна буде використовувати для будь-якого дистанційного зондування”.

"Studsat" також матиме на борті системи зв'язку, енергоживлення, управління висотою та комп'ютер. Він обертатиметься довкола Землі на висоті 700 км і щодня передаватиме 30 хв даних. Планують, що супутник перебуватиме на орбіті від 6 місяців до 2 років.

Loading...