ЗМІ: Рената Литвинова і Земфіра живуть разом у Швейцарії

ЗМІ: Рената Литвинова і Земфіра живуть разом у Швейцарії

Якщо вірити ряду російських видань, Рената Литвинова купила будинок на березі Женевського озера і живе в ньому зі своєю подругою Земфірою.

Джерело: Відомості

Російські ЗМІ пишуть, що актриса і режисер Рената Литвинова купила будинок у Швейцарії, в респектабельному районі на березі Женевського озера.

І це при тому, що колись вона зізналася: «Мрія жити тільки в готелях посилюється з кожним роком. Нуль побуту». Втім, на думку друзів Ренати, вона буквально створена для життя в прекрасній Швейцарії, тим більше, що її дочка вчиться в Парижі, так що її зоряна мама може часто навідуватися до 13-річної Уляни, передає Viva.

За твердженням інсайдерів, у швейцарському будинку Литвинової часто гостює її близька подруга Земфіра Рамазанова. Деякі джерела навіть стверджують, що вона не просто гостює, а ділить дах зі своєю подругою, Ренатою Литвиновою, і начебто подруги навіть обмінялися обручками.

Подейкують також, що Земфіра навіть познайомила свою маму з Ренатою і Уляною. «Вони обидві дуже сподобалися мамі співачки: поглядаючи на Уляну, мамі Земфіри теж захотілося дочекатися онуків, але у голові співачки одна тільки музика. Так що поки мама Земфіри Флорида Хакієвна вважає Ренату своєю другою донькою, а Уляну — онукою», — стверджують люди з оточення Ренати Литвинової і Земфіри Рамазанової.

Loading...