Актора Баширова звільнили з «Главкіно» за підтримку терористів
Актор театру та кіно Олександр Баширов позбувся роботи в «Главкіно» через підтримку терористів.
Роботу актор втратив, ймовірно, через допомогу терористам так званої «Новоросії». Про це сьогодні повідомиляє Тvzvezda.ru.
За інформацією низки відань, звільнив артиста Юрій Осипов — продюсер проекту «Дельта-2», а інформацію на своїй сторінці в соцмережі виклав Ілля Бачурін.
З його словами Баширов знятий з проекту за допомогу, зібрану артистами, яку він особисто супроводжував в «Новоросію».
Приводом до звільнення актора могла послужити фотографія, що з'явилася кілька днів тому в Інтернеті, на якій знаті Баширов і два бійці-терористи. Користувачі соцмереж стверджують, що справа на фотографії — син Баширова, який воює в лавах армії «Новоросії», але про цей факт мало хто знає.
Концерн «Главкино» найбільший в кіноіндустрії серед країн СНД. Федір Бондарчук та Ілля Бачурін заснували його у 2008 році. Компанією володіють кілька осіб: 50% акцій належать засновникам, а також Костянтину Ернсту і банку «Уралсиб». Друга половина акцій «Главкіно» належить приватній особі.
