«Дискотека Авария» судиться з колишнім солістом за спільні пісні
Як відомо, Микола Тимофєєв два роки тому зі скандалом покинув колектив. 42-річний артист заявив, що його буквально вижили з «Аварии».
Російський гурт «Дискотека Авария» зажадав у колишнього соліста моральну компенсацію у розмірі майже 3 мільйони рублів.
Учасник гурту Олексій Рижов звернувся з позовом до суду міст Іваново про стягнення з колишнього колеги Миколи Тимофєєва 2 741 346 рублів, пише Heat.ru.
Рижов мотивував позов тим, що йому були заподіяні моральні страждання і вимагав компенсації моральної шкоди у двократному розмірі за використання його музичних творів.
Щоправда, після розгляду справи судді вирішили не задовольняти позов учасника гурту.
Як відомо, Микола Тимофєєв два роки тому зі скандалом покинув колектив. 42-річний артист заявив, що його буквально вижили з «Аварии».
Однак Микола вирішив зберегти за собою право виконувати пісні, записані ним у складі групи. Проти цього виступили юристи «Дискотеки Аварии». Почалися тривалі судові розгляди.
Тимофєєв зізнався, що його вже вкрай вимотали ці розбірки з екс-колегами.
«Дуже дивно, прикро і дико, що це все відбувається насправді. Ми 25 років тому створили групу, пройшли вогонь і воду, а тепер я ходжу по судах і допитах, доводжу, що я — не верблюд», — зауважив Микола.
«Хотів би зауважити, що продовжуючи працювати під одним з найбільш розкручених брендів, створених і мною і моїми багаторічними зусиллями і роботою в тому числі, вимагати від мене відшкодування моральних страждань та компенсацій моральної шкоди, мені здається, не коректно! Я нічого не вкрав, не взяв, не привласнив собі», — додав він.
