Ксенія Собчак вважає проведення Олімпіади в Росії аморальним
Однак, на думку Собчак, єдиним плюсом Олімпіади є те, що якби ці гроші не вклали в будівництво всіляких стадіонів, доріг та готелів, то їх би все одно вкрали.
Російська телеведуча та тусовщиця Ксенія Собчак розповіла, що думає про Олімпіаду в Сочі. Ксенія вважає, що ця грандіозна спортивна подія — гімн російському характеру, відзначає «Таблоїд».
«Їздити на дорогій машині, але не мати грошей на заправку, купувати сумки «Шанель», але жити в зйомній 30-метровій квартирі, вечеряти в дорогому ресторані, а потім тиждень голодувати... Не можу сказати за кожного громадянина Росії, але особисто мені ця Олімпіада не потрібна», — написала на своєму офіційному сайті Ксюша.
«Я вважаю, що в країні без нормальної медицини, систем охорони здоров'я та освіти влаштовувати такі «салютики» у вигляді Олімпіади — це аморально», — додала вона.
Однак, на думку Собчак, єдиним плюсом Олімпіади є те, що якби ці гроші не вклали в будівництво всіляких стадіонів, доріг та готелів, то їх би все одно вкрали.
«До того ж у будь-якому нормальному суспільстві Олімпіада — це якийсь вінець прогресу країни. Потрібно спочатку виховати спортсменів — щоб у нас не один Плющенко страждав за весь спорт. Я його дуже поважаю, він великий герой. Але коли я народилася — він катався, і я помру — а він як і раніше буде їздити на Олімпіади», — додала телеведуча.
Ксенія зауважила, що непогано, що Плющенко їздить — погано, що більше нікому. Білявка також додала, що в Росії «немає нормальних спортивних закладів для дітей, зруйнована інфраструктура спорту».
«Зате у нас Олімпіада. Це якесь марення», — обурилась вона.
Далі Собчак заявила, що на «Червоній Поляні» вона ніколи не була й не каталась і, швидше за все, й не поїде.
«Навіщо? Там набагато дорожче, ніж на багатьох європейських курортах. Сочі міг би розвиватися, якби це був недорогий курорт для людей, які сильно економлять. Але відпочинок у тій же Туреччині і навіть Австрії та Італії дешевше, ніж у Сочі», — пояснила вона.
Наостанок Ксюша зауважила: «Я не поїду на Олімпіаду. Хотіла побувати на відкритті, але робочий графік не дозволить. По телевізору дивитися не буду. Я належу до тих людей, які спорт не дивляться, а ним займаються. Чоловік Максим, думаю, теж. Він любить футбол, а його в зимовій програмі, на жаль, немає».
