Рікі Мартін розлучився з коханим

Серце 42-річного пуерториканського співака Рікі Мартіна тепер вільне. Зірка розлучився зі своїм коханцем Карлосом Гонсалесом після майже п’яти років стосунків.

Джерело: Відомості

Про це повідомляє "Таблоїд".

"Рікі та Карлос разом прийняли рішення про завершення своєї стосунків, але їх і далі поєднує дружба та спільне минуле", - повідомив речник співака.

Чутки, що в пари щось негаразд, ходили ще в листопаді. Подейкували, причиною краху стосунків Рікі й Карлоса стало те, що чоловіки багато часу мусили проводити далеко одне від одного.


"Із моїм партнером я переживаю прекрасні речі. Складнощі, розуміння та, водночас, свободу, відсутність страху, що твій партнер тебе засуджує. Ось що я віднайшов із Карлосом", - говорив Рікі торік у інтерв’ю "Vanity Fair".

Як розповідав співак, він зустрів Карлоса тоді, коли вже очікував на появу своїх синів, Маттео та Валентино, і чоловікові непросто було це прийняти.

"Він сказав: "Я шукаю бойфренда, а не батька із сім’єю." А я йому сказав: "Ти знайшов дорослого, повноцінного чоловіка", - поділився Мартін.

Пара разом виховувала хлопчаків. Ходили чутки, що Мартін та Гонсалеспланують одружитися.

Loading...