Донька Блохіна не знає, чому мітингують євромайданівці, але співчуває людям

Донька Блохіна не знає, чому мітингують євромайданівці, але співчуває людям

Іриша зазначила, що вона людина творча і не дуже розуміє, чому відбувається мітинг.

Джерело: Відомості

Старша донька головного тренера київського «Динамо» Олега Блохіна Іриша браком традиційної ялинки на головній площі України не переймається. Разом з нареченим вона уболіває не за дерево, а за людей, повідомляє ТСН.

«А ялинка – що є, що нема. Головне — настрій серед нашого народу. Головне, щоб все в кінцевому результаті вийшло в кращу сторону, а не в гіршу. Дуже хочеться, щоб зараз у людей було свято, і на Майдані було свято. Люди не стояли на холоді. І, напевно, ми приєднуємося до голосу країни», — сказали наречені.

Чому саме люди понад три тижні стоять на Майдані, Іриша Блохіна та Олексій Бринзак не знають. Кажуть, вони — люди творчі, і від політики далекі.

Нову пісню про щастя «Happy» спочатку хотіли презентувати на площі, але потім передумали. Улаштували гучну вечірку в ресторані.

Нагадаємо, Олег Блохін отримав не тільки вибачення від активістів Євромайдану, але й ялинку, яку принесли до тренувальної бази «Динамо». 

Loading...