Джигурда підтримав Євромайдан і написав вірш українською

Джигурда підтримав Євромайдан і написав вірш українською

Російський шоумен прилетів до Києва підтримати протестувальників, серед яких є і його родичі.

Джерело: Відомості

Шоумен Микита Джигурда розповів, що пише вірші українською мовою. А свою російськомовність пояснив, навівши приклад Тараса Шевченка, який з російськими друзями спілкувався російською. До того ж шоумен не має сумнівів — Україна є частиною Європи, розповідає ТСН. 

«Україна — це Європа, я казав це давно. Мені давали громадянство Росії, але я казав — я громадянин України. І я знаю, що Україна — це Європа, я не буду змінювати громадянство України на російське», — заявив Джигурда.

За його словами, прилетіти і підтримати Євромайдан його спонукали слова ексцентричного російського депутата Володимира Жириновського про те, що у Києві протестують наркомани, безхатьки і алкоголіки.

«Я знаю, що мій син старший тут був, сестра, друзі. Я прилетів, щоби бути разом з «наркоманами», «алкашами» і «бомжами». Я такий самий алкаш, наркоман і бомж, як і ці люди», — сказав шоумен.

Також епатажний співак порівняв мітингувальників з богами кохання.

«Це вільні люди (які протестують на Майдані), які як боги кохання, кажуть те, що вони знають і що вони хочуть від влади. У Росії таке неможливо. Україна – це перлина, яка може зробити те, що Росія і Білорусь не можуть зробити. Україна – це Європа», — наголосив Джигурда.

Наостанок він сказав «Слава Україні!» і прочитав свого невеликого вірша про Україну:

По всесвітній божій волі

Вільна Україна

Незалежна від недолі

Мов Творця перлина!

Нагадаємо, російський політик, лідер ЛДПР Володимир Жириновський вважає, що на Євромайдані в Україні беруть участь неблагополучні верстви населення і західні шпигуни.

«Там на площу вийшли алкоголіки, наркомани, а також прозахідники, шпигуни, провокатори, які стали рушійною силою протестів», — заявив Жириновський. 

Loading...