Російські фанати довели Земфіру до істерики

Російські фанати довели Земфіру до істерики

Гучним скандалом закінчився концерт співачки Земфіри в Ростові-на-Дону в цю неділю, 20 жовтня.

Джерело: Відомості

Гучним скандалом закінчився концерт співачки Земфіри в Ростові-на-Дону в цю неділю, 20 жовтня, передає ТСН.

Проблеми почалися з організації, коли співачці просто відмовили у концертному майданчику, а потім, коли особисто губернатор домовився про проведення концерту, стали з'являтися повідомлення, що квитків продали більше, ніж вміщує «Палац спорту».

Під час виконання пісні «Гроші» Земфіра вигукнула «Давид Зільберман», «привітавши» співробітника адміністрації залу, який трохи не зірвав концерт.

У середині виступу зламався якийсь із інструментів і виникла пауза приблизно в 2 хвилини, протягом якої Земфіра розважала публіку, як могла. Пізніше зали почали вигукувати фамільярні замовлення на пісні, через що Земфіра висловилася матом у мікрофон, але і це не втихомирило «замовників».

У відповідь на черговий вигук типу «Давай «Ромашки»!», Земфіра сказала: «Я щас тобі так дам, не винесеш» і пішла зі сцени. Після цього співачка все ж вийшла на сцену, виконала пісню «Арівідерчі!», вставивши в неї текст: «Я більше ніколи не повернуся в Ростов», пішла зі сцени назовсім.

Як кажуть відвідувачі концерту, публіка вела себе вкрай некультурно, а після такого вчинку артистки, розділилася на два табори: тих, хто вважає, що співачка «зажерлась», і тих, кому соромно за безкультур'я городян.  

Loading...