Руслана Писанка ефектно стрибнула у басейн з «вишки»

Руслана Писанка ефектно стрибнула у басейн з «вишки»

Актриса і телеведуча Руслана Писанка ніколи не відрізнялася сором’язливістю чи наявністю комплексів. Зараз пишнотіла зірка бере участь в одному з телешоу, де треба стрибати у воду з трампліна.

Джерело: Відомості

Актриса і телеведуча Руслана Писанка ніколи не відрізнялася сором’язливістю чи наявністю комплексів. Зараз пишнотіла зірка бере участь в одному з телешоу, де треба стрибати у воду з трампліна, пише «Таблоїд».

В Інтернеті з’явилося відео, у якому знято та сама мить, коли Руслана летить з «вишки» у воду.

З 16-ти зіркових учасників телешоу Писанка є однією з найцікавіших. Ще у «Танцях із зірками» актриса зарекомендувала себе як людина смілива, наполеглива і працьовита.

Як виявилося, відео стрибка Писанки зняла ведуча Соломія Витвіцька та оприлюднила його у своєму Instagram.

До слова, окрім Руслани, стрибати у воду будуть Санта Дімопулос, Ольга Полякова, Володимир Гришко та інші.

Loading...