Помер промоутер The Beatles та The Rolling Stones

Помер промоутер The Beatles та The Rolling Stones

У США помер музичний промоутер Сід Бернстайн, відомий завдяки співпраці з The Beatles та іншими популярними музикантами.

Джерело: Відомості

У США помер музичний промоутер Сід Бернстайн, відомий завдяки співпраці з The Beatles та іншими популярними музикантами, повідомляє «Лента».

Зазначається, що Бернстайн помер в одній із клінік Нью-Йорка в середу, 21 серпня. Промоутеру було 95 років, у нього залишилися дружина, шестеро дітей і шестеро онуків.

Він був одним з перших менеджерів, які співпрацювали з The Beatles у США. Зокрема, під час перших гастролей ліверпульської команди в Штатах у 1964 році він організував виступ гурту в Карнегі-холі. Крім цього, він був організатором знаменитого концерту гурту на стадіоні Shea Stadium в 1965 році, на якому були присутні понад 50 тисяч глядачів.

Крім The Beatles, Бернстайн працював з іншими популярними виконавцями, серед яких були The Rolling Stones, Джуді Гарланд, Рей Чарльз і Джимі Хендрікс.

Крім того, у віці 93 років Бернстайн випустив свій сольний альбом Sid Bernstein Presents, у якому виконав кавер-версії своїх улюблених пісень The Beatles та інших виконавців, які співпрацювали з ним.

Loading...