Ірина Білик відпочила на Сардинії, де номер в готелі коштує 10 тисяч євро на добу

Ірина Білик відпочила на Сардинії, де номер в готелі коштує 10 тисяч євро на добу

Літні канікули співачка Ірини Білик вирішила провести в Італії на елітному курортному острові Сардинія. Вибір зірки припав на один з найдорожчих готелів світу — фешенебельний «Forte Village».

Джерело: Відомості

Літні канікули співачка Ірини Білик вирішила провести в Італії на елітному курортному острові Сардинія. Вибір зірки припав на один з найдорожчих готелів світу — фешенебельний «Forte Village». Вартість номера тут доходить до 10 тисяч євро на добу, розповіли у творчій групі artPRoUA.

Напередодні, саме в цьому готелі свій медовий місяць провела популярна російська телеведуча Лера Кудрявцева. Тут відпочивали Мадонна і Стінг, люблять зупинятися з сім'ями шейхи Еміратів.

При виборі готелю Білик керувалася тим, що тут відокремлений відпочинок для обраних. Після недавнього скандалу з одним із телеканалів, коли журналісти спробували проникнути на ділянку заміського будинку співачки за допомогою прихованої камери, Ірина сторониться папараці.

З аеропорту міста Кальярі в готель Білик домчали на розкішному «Мазератті», поселили в королівському номері, розташованому в пентхаузі.

«Це справжній райський куточок, а відпочинок просто незабутній, — зізнається співачка. — Я відвідувала СПА, ніжилася на пляжі, гуляла по території».

А ще Ірина дегустувала страви місцевої кухні. Готель, в якому зупинилася Білик, славиться авторською кухнею. Вперше співачка побувала на дегустації вин — у готелі розкішна винотека.

Для того щоб бути в прекрасній формі, щодня Ірина каталася на велосипеді.

Співачка також відвідувала концерти, які проходили на площі Марії Луїджі. Тут виступали легендарні «Боні М», «Рікі і Повері», «Джипсі Кінгс», Тото Кутуньо. До речі, Ірину Білик також запросили виступити перед туристами.

Один з днів відпочинку знаменита модниця присвятила шопінгу. Придбала з десяток різнокольорових хусток, розшитих індійськими майстринями вручну золотими і срібними нитками.

«Тепер з цих приголомшливих хусток пошию собі багато спідниць, — зізнається зірка. — Я обожнюю квітчасті спідниці, у мене в гардеробі їх штук 50. Це мій фетиш. З різних країн я везу розкішні тканини або хустки і замовляю з них у українських модельєрів ексклюзивні наряди». 

Loading...