Тіна Кароль прищемила палець журналістці
У Мережу потрапило відео про те, як кореспондентка програми "Піраньї" намагалася отримати від виконавиці ексклюзивний коментар.
У зв'язку з останніми трагічними подіями в житті Тіни Кароль, співачка привертає багато уваги з боку журналістів. Так, у Мережу потрапило відео про те, як кореспондентка програми "Піраньї" намагалася отримати від виконавиці ексклюзивний коментар. Кароль без особливого захоплення зустріла ініціативу журналістки, через що розгорівся конфлікт.
Дівчина намагалася поставити співачці кілька питань, але Тіна, ймовірно, будучи в поганому настрої, обізвала кореспондентку нахабою і закрила перед нею двері автомобіля. Журналістка не встигла вчасно прибрати руку - і Тіна травмувала їй палець, коли закривала двері.
Нагадаємо, Тіна Кароль, яка втратила коханого чоловіка і продюсера Євгенія Огіра, тепер працюватиме під заступництвом Григорія Лепса. Продюсерський центр відомого російського артиста пообіцяв підтримку Тіні ще до смерті її чоловіка.
