На весіллі Кудрявцевої і хокеїста Макарова тамадою буде Басков

На весіллі Кудрявцевої і хокеїста Макарова тамадою буде Басков

Як повідомляють ЗМІ, церемонія одруження російської телеведучої Лери Кудрявцевої і спортсмена Ігоря Макарова відбудеться 8 червня.

Джерело: Відомості

Як повідомляють ЗМІ, церемонія одруження російської телеведучої Лери Кудрявцевої і спортсмена Ігоря Макарова відбудеться 8 червня. Весілля теледіви і хокеїста Іспочатку планувалася в Санкт-Петербурзі. Однак молодята змінили своє рішення - за їх новим планом, банкет відбудеться в Москві, в шикарному ресторані.

Свято обіцяє бути дорогим і бурхливим. Пара запросила на банкет приблизно п'ятсот гостей. На нього прийдуть такі зірки, як Філіп Кіркоров, Жасмін, Саша T-Killah та інші знаменитості. В якості тамади на святі виступить Микола Басков.

У списку запрошених одним із перших значиться ім'я колишнього бойфренда Лери, співака Сергія Лазарєва. Незважаючи на те, що наречений Кудрявцевої був категорично проти присутності виконавця на весіллі, Лазарєв не тільки прийде на торжество, а й заспіває на ньому для екс-коханої.

Loading...