Бейонсе і її чоловік-репер стали першими співочими мільярдерами

Бейонсе і її чоловік-репер стали першими співочими мільярдерами

Американська співачка Бейонсе та її чоловік, репер та продюсер Jay-Z увійшли до "клубу" мільярдерів.

Джерело: Відомості

Американська співачка Бейонсе та її чоловік, репер та продюсер Jay-Z увійшли до "клубу" мільярдерів. Вони стали першою парою представників музичної галузі, котрим це вдалося, повідомляє "Hollyscoop".

Статки 43-річного Jay-Z оцінюють у 500 мільйонів доларів, окрім музичного лейбла "Roc Nation" йому належить частка нью-йоркського нічого клубу "40/40", також артист є співзасновником модного бренду "Rocawear".

Що ж до його дружини, Бейонсе кладе до сімейної скарбнички прибуток від співпраці з "L'Oréal", "Tommy Hilfiger", "H&M" та "Gucci". Нещодавно ж співачка стала обличчям "Pepsi". Не варто забувати і про її гастрольний тур "The Mrs. Carter Show", який щойно розпочався та обіцяє принести артистці 116 мільйонів доларів. На сьогоднішній день у світі продано близько 75 мільйонів записів Бейонсе – сольних та в складі гурту "Destiny's Child".

Loading...