Екс-чоловік звинувачує Марію Шукшину у знущанні над синами
Борис Вишняков, колишній чоловік популярної актриси Марії Шукшиної, вважає, що артистка весь час б’є їхніх спільних дітей.
Борис Вишняков, колишній чоловік популярної актриси Марії Шукшиної, вважає, що артистка весь час б'є їхніх спільних дітей. Колишнє подружжя досі сперечається про те, хто повинен виховувати синів - Хому і Фоку. Вишняков, який хоче сам ростити хлопчиків, висунув чергове звинувачення на адресу Шукшиної. За словами Бориса, він помітив на тілах хлопців синці під час спільної прогулянки.
Сини зізналися, що мати розлютилася і підняла на них руку, коли вони разом займалися англійською. Вишняков стверджує: колишня дружина не вміє контролювати свою агресію і зривається на дітях.
Підозри батька підтверджують няня і шкільний психолог хлопчиків. Сини Шукшиної не займаються ні в яких дитячих гуртках, крім шахового. А вільний час вони проводять за комп'ютером. Таке виховання, на думку психолога, загрожує неповноцінному фізичному розвитку.
Екс-чоловік Мврії Шукшиної вже подав офіційну заяву до органів опіки і сподівається незабаром забрати синів у акторки.

