Донька Марченко і Медведчука попри заборону мами взяла участь у шоу талантів
Фінальний київський кастинг телевізійного шоу "Україна має талант-5" не обійшовся без сюрпризів.
Фінальний київський кастинг телевізійного шоу "Україна має талант-5" не обійшовся без сюрпризів. Великою несподіванкою для всіх стала участь доньки телеведучої проекту. Даша Медведчук, дочка Оксани Марченко та українського політика Віктора Медведчука, здивувала учасників і глядачів шоу.
Дівчинка вийшла на сцену у складі танцювального колективу "Створення тіла". Разом із нею на сцені з'явилися вже знайомі обличчя - учасниці третього сезону - Маша Бас і керівник колективу Маша Юбкіна.
"Я дуже хвилююся! Це вперше в житті зі мною таке" - поділилася з журналістами Оксана Марченко перед виступом дочки. Телеведуча стверджує, що спочатку була проти участі Даші у проекті, але її слова ні на що не вплинули - бажання дочки стати відомою виявилося сильнішим за мамину заборону.
Чи варто говорити, що всі три судді шоу сказали дівчаткам "так". 8-річна Даша Медведчук з дитинства професійно займається танцями і, можливо, в майбутньому стане телезіркою, як і мама.