Леді Гага здивує шанувальників джазовим альбомом
Американська поп-зірка Lady Gaga запише джазовий альбом спільно з багаторазовим лауреатом "Греммі" Тоні Беннеттом.
Американська поп-зірка Lady Gaga запише джазовий альбом, об'єднавшись із багаторазовим лауреатом "Греммі" Тоні Беннеттом. Артисти почнуть працювати в студії в червні, повідомляє "The Sun".
"Вона феноменальна. Ми чудово ладнаємо. Вона чекає з нетерпінням на співпрацю, і я також", - заявив 86-річний Беннетт. На думку артиста, майбутній альбом доведе світові, що Gaga "є однією з найкращих джазових співачок".
Lady Gaga і Беннетт уже співали дуетом. У 2011-му вони записали кавер однієї з пісень для його альбому. Раніше Тоні Беннетт співпрацював із такими виконавцями як Еймі Вайнхаус, Мерайя Кері, Арета Франклін та Джон Мейер.
