Пєвцов хоче переїхати до Америки
Днями Дмитро Пєвцов і його дружина Ольга Дроздова відправляються до Америки на 20-денні гастролі. Подейкують, заодно подружжя хоче придивитися для себе апартаменти.
Днями Дмитро Пєвцов і його дружина Ольга Дроздова відправляються до Америки на 20-денні гастролі. Подейкують, заодно подружжя хоче придивитися для себе апартаменти, пише tabloid.
Кажуть, актори задумалися про зміну обстановки після трагедії в їхній родині - раптової смерті сина Данила. Однак остаточного рішення про еміграцію ані Пєвцов, ані Дроздова ще не прийняли. Справа в тому, що в Росії живуть їхні старі батьки, до того ж батько Дмитра нещодавно переніс інсульт і зараз проходить курс відновлення. За ним постійно наглядає дружина Ноемі Семенівна, у якої під опікою син Ольги і Дмитра Єлисей.
Тим часом в оточенні артистів говорять, що саме перспектива навчання хлопчика за кордоном, якому в цьому році виповниться шість років, підштовхнула Ольгу і Дмитра на можливе життя за кордоном.
