Анджеліна Джолі зніме фільм за сценарієм братів Коенів
Брати Джоел та Ітан Коени напишуть сценарій до фільму «Незломлений», який стане другою режисерською роботою Анджеліни Джолі.
Брати Джоел та Ітан Коени напишуть сценарій до фільму «Незломлений», який стане другою режисерською роботою Анджеліни Джолі. Стрічка «Незломлений» — екранізація книги Лаури Хілленбранд «Незломлений: Історія виживання, стійкості і спокути під час Другої світової війни».
Universal Pictures купила права на екранізацію книги в 2011 році. Передбачалося, що режисером картини стане Френсіс Лоуренс («Я — легенда»). У грудні 2012 року, однак, стало відомо, що постановкою фільму займеться Джолі, в активі якої тільки одна режисерська робота — фільм «В краю крові і меду», передає «Сегодня».
Ще до призначення нового режисера сценаристи Вільям Ніколсон і Річард Лагравенезе закінчили роботу над чернеткою сценарію. Незважаючи на це Universal Pictures і Джолі почали перейматися пошуками того, хто займе їхнє місце. Після довгих роздумів вибір припав на братів Коенів.
Точної дати виходу фільму на екрани поки що немає.
Брати Коени виступили режисерами і сценаристами безлічі власних фільмів, серед яких «Великий Лебовські», «Залізна хватка», «Серйозна людина», «Фарго» та «Старим тут не місце».
Сценарна робота братів двічі була відзначена «Оскарами»: за «Фарго» брати отримали статуетку в категорії «Кращий оригінальний сценарій», а за картину «Старим тут не місце» — в категорії «Кращий адаптований сценарій».
Книга Хілленбранд «Незломлений» заснована на реальних подіях. Головний герой книги — олімпійський бігун Луї Замперіні, який здобув популярність у другій половині 1930-х років. У 1941 році він вступив до лав військово-повітряних сил США. Під час однієї з операцій його літак впав у Тихий океан. Замперіні разом з іще одним чоловіком вижив і протягом 47 днів дрейфував на рятувальному плоту. Зрештою американці були взяті в полон японцями і залишалися в полоні до кінця Другої світової війни.
