Влада Прокаєва знову залишається без посади у Лаврі

Влада Прокаєва знову залишається без посади у Лаврі

Посаду заступника гендиректора Києво-Печерського заповідника з міжнародної співпраці, яку наразі обіймає екс-модель Влада Прокаєва, скоротили.

Джерело: Відомості

Посаду заступника гендиректора Києво-Печерського заповідника з міжнародної співпраці, яку наразі обіймає екс-модель Влада Прокаєва, скоротили. Про це повідомив гендиректор Лаври Любомир Михайлина.

"Штатним розписом, який затверджено щойно, посади заступника з міжнародних відносин немає", – повідомив Михайлина. Гендиректор також додав, що Прокаєва попереджена про це і, згідно з чинним законодавством, продовжить працювати ще протягом двох місяців.

Водночас Михайлина запевнив, що відповідну посаду було скорочено через зміни у структурі роботи заповідника, а не для того, аби прибрати Прокаєву. "Я вивчив ту роботу, яку проводила очолювана нею структура, там є непогані напрацювання", - сказав Михайлина і зауважив, що деякі з них планується впровадити в життя.

У свою чергу Влада Прокаєва зазначила, що протягом цих двох місяців планує активно працювати над міжнародними проектами. На запитання, чи хотіла б вона отримати іншу посаду у заповіднику, Прокаєва відповіла, що "час усе покаже".

Наразі у заповіднику ще тривають перевірки фінансової діяльності. Як відомо, після конфлікту керівництва заповідника та колективу, екс-гендиректор Вікторія Ліснича підписала накази про звільнення чотирьох своїх заступників і близько 20 співробітників заповідника. Після звільнення її заступниця Прокаєва зізналася, що за посаду вона заплатила 50 тисяч доларів міністру культури Михайлу Кулиняку.

Пізніше міністерство звільнило гендиректора заповідника Вікторію Лісничу, а Владу Прокаєву було поновлено на посаді.

Loading...