На міжнарожному конкурсі естрадної пісні лучанка зайняла друге місце
На ХХІ Міжнародному конкурсі виконавців естрадної пісні, який проходив у рамках фестивалю «Слов’янський базар».
На ХХІ Міжнародному конкурсі виконавців естрадної пісні, який проходив у рамках фестивалю «Слов’янський базар» у Вітебську назвали переможців.
Приз за першу премію, яку отримала Саманта Тіна з Латвії, складав 9 тисяч доларів. За друге місце лучанка Галина Конах отримала грошовий приз у розмірі 6 тисяч доларів. За Гран-прі, яке виборов македонець Бобан Мойсовскі, вручили 15 тисяч.
Третю премію у три тисячі доларів розділили Федеріко Маринара з Італії та Славіна Калканджіева з Болгарії.
Після оголошення результатів «Слов’янського базару-2012» Галина Конах у соцмережі написала: «Друзі! Україна – 2-ге місце на Слов’янському базарі! Дякую за довіру!!!! Ваша Галина Конах!».
