Ліза Боярська готова повернутися до роботи вже в травні
Російська акторка, яка недавно народила первістка, повернеться до роботи вже в травні.
Російська акторка, яка недавно народила первістка, повернеться до роботи вже в травні.
Боярська розповіла, що сина назвали Андрієм: «Ми дуже раді, що народили його в таке чудесне свято — Благовіщення. Зараз уже вдома — радості й турботи... Чому так таїмося? Ми не те щоб приховуємо, просто є та частина життя, яка хочеться, щоб належала тільки нам і більше нікому», — цитує акторку «Сегодня».
Ліза і її чоловік Максим Матвєєв працюють у різних театрах: вона — у Петербурзі, він — у Москві. Як зміниться ситуація з появою нового члена родини, невідомо — акторка поки не бачить причин міняти усталений уклад, адже за час шлюбу вони із чоловіком звикли жити на два міста.
«Це ніколи не буде проблемою, тому що зараз таке сполучення між двома цими містами, як якби раніше я жила на півдні Москви й на тролейбусі добиралася б до театру, що перебуває на півночі. Та й по-іншому в нас ніколи не було. Я з народження була ленінградкою, а Максим, коли ми познайомилися, жив у Москві. У нас дві повноцінні домівки, куди ми хочемо. Нас це влаштовує, у цьому немає абсолютно нічого страшного», — упевнена Єлизавета.
Повернутися до роботи Ліза планує вже в травні: знову почнуться репетиції, а вже у вересні вийде новий спектакль — «Підступність і любов» по Шиллеру. В акторки величезні плани, серед яких — мрія рано чи пізно знову попрацювати разом із чоловіком.
«Я дуже хочу знову зіграти разом з Максимом. Причому не тільки в кіно, але й на сцені. У театрі в нас досвіду спільної роботи поки не було, але мені було б дуже цікаво. Хоча Максим мій чоловік, але я вмію абстрагуватися й думаю, що в мене неупереджене до нього ставлення: я бачу й знаю, що він дуже гарний артист, дуже скрупульозний, як у кіно, так і в театрі», — говорить Єлизавета.
