Крістіна Агілера взялася за фігуру

Крістіна Агілера взялася за фігуру

Крістіна Агілера, яку критикували за пишні форми і яскравий макіяж, вирішила порадувати шанувальників і повернути собі струнку фігуру. Минулої ночі поп-виконавиця з’явилася в Лос-Анджелесі зі своїм бойфрендом Метью Ратлером в одному з ресторанів.

Джерело: Відомості

Крістіна Агілера, яку критикували за пишні форми і яскравий макіяж, вирішила порадувати шанувальників і повернути собі струнку фігуру, пише ТСН. Минулої ночі поп-виконавиця з’явилася в Лос-Анджелесі зі своїм бойфрендом Метью Ратлером в одному з ресторанів.

Папараці зазначили, що Крістіна виглядала помітно схудлою. Звичайно, до колишніх форм Агілері ще худнути і худнути, але вона вже прийнятно виглядає в обтягуючій сукні.

Нагадаємо, що 30 зайвих кілограмів колись тендітна білявка набрала після розлучення зі своїм чоловіком Джорданом Бредманом. Відтоді її пукху фігуру не обговорював лише лінивий.

Олії в вогонь підлили продюсери американського шоу «Голос країни». Вони почали вимагати, аби Крістіна, яка є суддею проекту, привела себе до ладу.  

Loading...