Відомого акордеоніста затримали за підозрою у педофілії
У вихідні відомого акордеоніста, лауреата багатьох міжнародних премій 46-річного Ігоря Завадського затримали співробітники Шевченківського РУВС за підозрою у педофілії.
У вихідні відомого акордеоніста, лауреата багатьох міжнародних премій 46-річного Ігоря Завадського затримали співробітники Шевченківського РУВС за підозрою у педофілії. Про це повідомляє «Сегодня» з посиланням на власні джерела у міліції. Разом із виконавцем нібито затримали ще одного чоловіка.
«Так, затримано чоловіка з прізвищем Завадський, більше нічого сказати не можу», — прокоментував начальник головного слідчого управління МВС Василь Фаринник. Черговий у Шевченківському РУВС також підтвердив, що у вихідні був затриманий Ігор Борисович Завадський, 1966 року народження, і зараз він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Жоден із телефонів, вказаних на особистому сайті Ігоря Завадського, не відповідає.
У суботу, 24 березня, у Києві мав відбутися концерт акордеоніста. Але в Будинку актора, де планувався захід, повідомили, що виступ Завадського було скасовано. «Нам подзвонили і сказали, що концерту не буде через його хворобу», — відповіли в адміністрації Будинку актора.
