Уітні Хьюстон померла від поєднання транквілізаторів з іншими ліками

Уітні Хьюстон померла від поєднання транквілізаторів з іншими ліками

Родичі співачки Уітні Хьюстон вважають, що вона померла не від асфіксії, а від фатального поєднання транквілізатора «Ксанакс» та інших ліків.

Джерело: Відомості

Родичі співачки Уітні Хьюстон вважають, що вона померла не від асфіксії, а від фатального поєднання транквілізатора «Ксанакс» та інших ліків. Підставою для такої думки є неофіційні результати розтину, які свідчать, що в легенях співачки хоч і була вода, але в невеликій кількості.

Близькі повідомляють, що в поліції не розглядають варіант насильницької смерті артистки. Нагадаємо, Уітні Хьюстон померла в ніч із 11 на лютого в номері готелю «Beverly Hilton» у Беверлі-Хіллз, смерть констатували лікарі «швидкої допомоги».

Співачці було 48 років. Офіційної інформації про причини смерті поки немає. Проте поліція відкинула варіант насильницької смерті. Причиною смерті могла стати асфіксія - співачка захлинулася у ванній після того, як заснула у результаті вживання транквілізатора.

Loading...