Маша Малиновська не має претензій до батька своєї дитини
Російська телеведуча, яка не дуже давно стала матір’ю, виховує сина одна. Маша Малиновська протягом усієї вагітності і деякий час після пологів приховувала ім’я батька своєї дитини.
Російська телеведуча, яка не так давно стала матір’ю, виховує сина одна. Маша Малиновська протягом усієї вагітності і деякий час після пологів приховувала ім’я батька своєї дитини, пише «Сегодня». Спочатку телеведуча говорила про якогось швейцарського донора, особистість якого назавжди залишиться таємницею у зв’язку з умовами контракту, проте врешті-решт подруга Малиновської Лера Кудрявцева не витримала й розповіла громадськості про те, хто насправді є батьком дитини.
«Я просто шокована від того, що вона виховує сина одна! Знаю, що батько Мирона — авторитет Махно, але, як видно, поняття в цьому світі якось девальвувалися, якщо така людина здатна відмовитися від відповідальності за сина», — поділилася своїм обуренням Лера Кудрявцева.
Сама мати-одиначка не засуджує свого колишнього коханого. Маша з розумінням ставиться до його вчинку й не хоче, щоб цю тему активно обговорювали за її спиною. «Ніяких образ і претензій я до цієї людини не маю. Ми розійшлися відразу, як тільки я довідалася, що він одружений і в нього четверо дітей. А те, що він відмовився від відповідальності, вважаю його особистою справою, — розповіла Малиновська. — Я найбільше на світі люблю свого сина і вважаю, що це краще, що я зробила у своєму житті».
Народила Маша в рідному Смоленську — ближче до мами, а потім повернулася в Москву й відразу ж узялася до роботи. Телеведуча зайнялася власною кар’єрою з новими силами. Уже через два місяці після пологів Малиновська була змушена вийти з декрету.
