Дмитро Шепелєв навіть у перукарню ходить з охоронцями

Дмитро Шепелєв навіть у перукарню ходить з охоронцями

Схоже, що Дмитро Шепелєв серйозно боїться батька Жанни Фріске.

Джерело: Відомості

Після того, як дідусь прийшов на зустріч з онуком Платоном в супроводі кримінальників і затіяв бійку, Дмитро найняв цілий штат охоронців і тепер навіть у перукарню ходить в їхньому супроводі, повідомляє видання «УзнайВсе».

Відомий стиліст Влад Лісовець розповідає, що Дмитро є постійним клієнтом його салону і часто приходить до нього з Платоном.

«Одного разу біля входу вишикувалася охорона, — згадує стіліст. — Я не розумію, що відбувається. Питаю: «Що відбувається, друзі? Що за величезна кількість чоловіків, які зібралися навколо салону?». Стоять і когось охороняють, у нас такого немає, тому що до нас ходять звичайні люди. Мені сказали, що приїхав Діма. Я підійшов, запитав: «У чому справа?». Він каже: «Тепер я так живу!»

Нагадаємо, за день до смерті Жанни Фріске Дмитро Шепелєв відвіз Платона в Болгарію. З тих пір батьки Жанни практично не бачать онука. Через це між Дмитром і сім’єю співачки розгорілася справжня війна, яка не закінчилася й до сьогодні.   

Loading...