Шерон Стоун розповіла, як поборола інсульт
Шерон Стоун відверто розповіла, як боролася за життя після інсульту. Актриса зізналася, що їй довелося пройти складну реабілітацію.
У 2001 році голлівудська актриса Шерон Стоун пережила складний період у своєму житті — у знаменитості стався інсульт. Довгий час Шерон воліла не говорити про це, проте в одному з недавніх інтерв'ю актриса відверто розповіла, як усе було, передає Viva.
«У мене було масивний крововилив в мозок. Його не могли зупинити близько дев'яти днів. Я витратила два роки на те, щоб знову почати ходити і говорити. Це був час, повне принижень», — згадує Стоун.
Крім серйозних проблем зі здоров'ям, у актриси тоді виникли складнощі в особистому житті. Після розлучення зі своїм чоловіком Філом Бронштейном вона втратила право на опіку над своїм сином. Актрисі довелося вести подвійну боротьбу — за своє здоров'я і право виховувати сина.
«Програвши в суді, позбувшись сина, я могла і не намагатися його повернути — шансів було мало. Однак я вплуталася в цю боротьбу, і в кінцевому підсумку саме це тримало мене у формі», — зізналася актриса.
За словами знаменитості, їй довелося пережити складну реабілітацію, яка забрала дуже багато сил. Після інсульту актриса заново вчилася жити.
«Я перенесла інсульт 14 років тому, але реабілітація забрала в мене масу часу і сил. Довге повернення до звичного життя подвійно болісно ще й тому, що ти бачиш, як всі твої кар'єрні досягнення перетворюються на пил. Захворівши, ти втрачаєш час; ти вже не в топі. У такій ситуації доводиться починати все заново», — поділилася Шерон.
Зараз актриса почувається набагато краще. Стоун зізнається, що ці випробування зробили її сильнішою.
«Зараз я не відчуваю себе погано. Люди в подібному становищі впадають у відчай від наївних переконань, що старість і неміч їх не наздожене. Я пролежала в реанімації дев'ять днів, а для подібних випадків відсоток виживання нікчемний. Було важко, але я вдячна випробуванням. Це мені згодилося», — заявила актриса.
