Світлана Лобода представила новий кліп про насильство над жінками

Світлана Лобода представила новий кліп про насильство над жінками

Співачка Світлана Лобода представила кліп на свою першу україномовну пісню «Облиш». Відео приурочене до Міжнародного дня захисту жінок від насильства, який відзначають 25 листопада.

Джерело: Відомості

Свою роботу Лобода характеризує як послання, покликане привернути увагу до однієї з найважливіших проблем людства: насильства над жінками, передає «Таблоїд».

«Ми часто ставимо запитання, що таке любов, але не даємо їй визначення. Ми говоримо про значущість і роль жінки на землі, забуваючи про кількість жертв, які щодня піддаються насильству», — прокоментувала зірка.

«По суті, любов чоловіка — це завжди битва за трофей. Любов жінки — це жертва. А що, якщо жінка нескінченно приходить на землю, щоб навчити людину коханню, подарувати життя і знову і знову бути розп'ятою? У нашому відео, в театральних перебільшених декораціях, ми розповідаємо історію про складні взаємини чоловіка і жінки. Через гру світла і тіні, через красиві образи ми проводимо лінію ката і жертви — того, кого кохають, того, хто кохає», — додала Свєта.

За словами режисера кліпу Нателли Крапівіної, у новій відеороботі немає місця реальності: це всього лише театр, ілюзія життя.

«Кліп на пісню «Облиш» — драматична історія про безмежну і безумовну любов жінки до чоловіка, про її жертовність. Адже основна місія жінки на землі — дарувати життя і сіяти любов, забуваючи про себе», — зазначила Крапівіна.

До речі, вперше за 5 років Лобода відмовилася від пейзажних зйомок за кордоном і зупинила свій вибір на одному з київських павільйонів.

Партнером Світлани став не професійний актор, ім'я якого артистка поки не називає.

«Це мій перший сингл українською мовою. Від цієї пісні я плачу. Вона про любов, якої більше немає. Знаєте, в ній є неймовірний надрив, така приреченість, але при цьому вона дуже світла і чиста. Ті, хто переживали справжнє кохання, нехай навіть один раз, зрозуміють мене», — сказала Лобода.

Loading...