У США затримали російських дипломатів-шпигунів
ФБР звинуватила російських дипломатів Ігоря Споришева і Віктора Подобного, а також банківського службовця Євгена Бурякова в шпигунстві.
Як повідомили в спецслужбі, Буряков затриманий. Робота в банку була лише прикриттям. При цьому не уточнюється, в якому саме банку він працював. Російська Новая газета повідомила, що на сайті Зовнішекономбанку якийсь Буряков Євген Євгенович значиться заступником представника банку в Нью-Йорку.
Двоє інших підозрюваних, за даними ФБР, не перебувають на території США.
У розробку передбачуваних шпигунів взяли в 2012 році. Тоді співробітники ФБР помітили кодові слова в їх переговорах. Наприклад, щоб позначити необхідність особистої зустрічі, росіяни постійно говорили про квитки на який-небудь захід. Крім того, на зустрічах з засланими представниками ФБР, Буряков не раз розпитував про інформацію, яка далеко виходить за рамки банківської справи.
