ЗМІ: У Сербії готувався замах на режисера Еміра Кустуріцу
Сам Кустуріца поки не прокоментував інформацію.
Вбивство готували колишні члени збройного формування під назвою «Месники», передає УНН з посиланням на радіо Ехо Москви.
План злочину був розкритий в ході телефонної прослушки бандитів. Один з лідерів угруповання Бобан Інджічем говорив, що Кустуріца становить небезпеку через свої близькі відносини з главою республіки Сербської Мілорадом Додіком. Це нібито загрожувало безпеці самих «месників».
За учасниками незаконного збройного формування поліції Сербії та Боснії і Герцоговини стежили в рамках розслідування справи про військові злочини в середині 90-х. Мова йде про розстріл боснійських мусульман. Правоохоронні органи двох країн вже затримали в цілому 15 чоловік.
Сам Кустуріца поки не прокоментував інформацію, що з’явилася, але пообіцяв незабаром зробити спеціальну заяву.
