Активісти з Петербурга у неділю привітають незалежність України публічною акцією

Активісти з Петербурга у неділю привітають незалежність України публічною акцією

Акція пройде у форматі одиночних пікетів на Невському проспекті з 14 до 15 години.

Джерело: Відомості

Коаліція «Демократичний Петербург» проведе в неділю 24 серпня публічну акцію, присвячену Дню незалежності України. Про це повідомили організатори заходу, передає УНН.

Акція пройде у форматі одиночних пікетів на Невському проспекті з 14 до 15 години. Головне гасло пікетів: «Вітаємо Україну з Днем незалежності!»

Російські демократи нагадали, що вони продовжують виступали за підтримку народу України та вважають незаконною анексію Криму і подальшу дестабілізацію ситуації в Україні з подачі Путіна.

«Пікетники встануть від Малої Садової вулиці до площі Повстання. Головне гасло пікетів: «Вітаємо Україну з Днем незалежності!» Ці пікети продовжують серію протестних акцій, який проводила коаліція «Демократичний Петербург» починаючи з зими 2013-2014 року, коли почалося політичне протистояння в Україні», — йдеться у повідомлені.

«Ми завжди виступали і продовжуємо виступати в підтримку народу України та його європейського вибору. Ми, російські демократи, вважаємо незаконною анексію Криму і подальшу дестабілізацію ситуації в Україні з подачі Путіна. Ми виступаємо за негайне припинення війни, яка розв'язана на Південному Сході при безпосередній участі російської влади, військовослужбовців і найманців-бандитів. Ми вважаємо божевіллям імперську загарбницьку політику Росії проти історично близької нам народу. Триваючі спроби Кремля поставити на коліна непокірну Україну, агресивна антиукраїнська пропаганда і тотальна брехня в російських державних ЗМІ зруйнували цю близькість і перетворили її в ненависть», — наголосили ініціатори акції.

«Ми виходимо на пікети в День незалежності України, щоб нагадати народу сусідньої країни про те, що в Росії все ще є люди, які готові протистояти шаленому чаду ненависті і брехні. Ми хочемо припинення війни і відновлення нормальних відносин між нашими країнами», — додали вони.

Loading...