У США помер астронавт, який був другим американцем у космосі

У США помер астронавт, який був другим американцем у космосі

У США на 89-му році життя помер астронавт Скотт Карпентер, який став другим в історії американцем, який здійснив політ у космос.

Джерело: Відомості

У США на 89-му році життя помер астронавт Скотт Карпентер, який став другим в історії американцем, який здійснив політ у космос, передає «Кореспондент» з посиланням на газету New York Times.

Про смерть Карпентера повідомила його дружина. Він помер в одному з хоспісів міста Денвер, куди вступив після того, як переніс інсульт.

Карпентер був відібраний в команду майбутніх астронавтів у 1959 році. Цей загін складався з семи осіб. У 1962 році Карпентер був дублером Джона Гленна, який у лютому здійснив перший американський орбітальний космічний політ. Вже в березні Карпентер сам був обраний для польоту на кораблі Аврора 7 та скоїв три витки навколо землі протягом майже 5 годин.

Після смерті Карпентера єдиним живим астронавтом США з першого набору залишається 92-річний Джон Гленн — перший американець у космосі.

Loading...