У Бєлгородській області закрили для перевірки всі зброярні

У Бєлгородській області всі 12 збройових магазинів, що діють на території регіону, закриті для перевірки. Про це 26 квітня повідомляється на сайті обласного управління МВС.

Джерело: Відомості

У зв'язку з масовим вбивством у Бєлгородській області всі 12 збройових магазинів, що діють на території регіону, закриті для перевірки. Про це 26 квітня повідомляється на сайті обласного управління МВС.

Перевірку проведуть співробітники Центру ліцензінно-дозвільної роботи УМВС. Вони вивчать укріпленість об'єктів, системи сигналізації та відеоспостереження, умови зберігання зброї та боєприпасів. Для персоналу магазинів будуть проведені інструктажі та тренування. Крім того, поліцейські перевірять законослухняність персоналу. Якщо виявиться, що хтось із співробітників допускав порушення громадського порядку, він буде звільнений.

 

Нагадаємо, масове вбивство в магазині «Полювання» у Бєлгороді було скоєно 22 квітня. 31-річний колишній ув'язнений Сергій Помазун, озброївшись рушницею і карабіном свого батька-єгеря, застрелив трьох продавців, випадкового перехожого і двох школярок 14 і 16 років. Затримано Помазун був ввечері 23 квітня. Його спіймали на залізничній станції поліцейські, які прибули на допомогу бєлгородським колегам з Курської області. При затриманні Помазун поранив ножем одного з поліцейських.

Loading...