Третина найбіднішого населення планети живе в Індії
Світовий банк заявив про падіння бідності на планеті за минулі 30 років. Частина людей, що живуть на менш ніж $1,25 на день, становила майже 50% населення світу в 1981 році, але до початку 2010-х років вона впала до 21%.
Світовий банк заявив про падіння бідності на планеті за минулі 30 років. За інформацією організації, частина людей, що живуть на менш ніж $1,25 на день, становила майже 50% населення світу в 1981 році, але до початку 2010-х років вона впала до 21%. Третина найбіднішого населення — індійці, передає «Корреспондент».
При цьому, як розповів керівник Світового банку Джим Йон Кім, близько 1,2 млрд. людей на планеті все ще живуть у бідності. Всупереч стрімкому падінню крайнього рівня бідності в багатьох державах, згідно з прогнозом організації, до 2015 року кількість людей, щоденний дохід яких доходить до $1,25, впаде до 970 млн. осіб.
На думку Кіма, Світовий банк зобов’язаний поставити мету ліквідувати крайню бідність до 2030 року.
Водночас третина найбіднішого населення світу живе в Індії, пише видання Indian Express.
Газета цитує звіт Світового банку, присвяченого питанню бідності, де цього року очолює список за кількістю бідняків Африка південніше Сахари з індикатором, що перевищує третину від загального числа найбідніших жителів світу. 30 років тому він доходив до 11%. На другому місці опинилася Індія, якій дісталася третина від загального числа бідняків планети. Замикає трійку Китай із 13% — єдина країна, що зуміла зменшити результати 1981 року втричі.
Зазначимо, що за інформацією британської благодійної організації Oxfam, 100 найбагатших людей планети в минулому році отримали достатньо, щоб назавжди покінчити у світі з бідністю.
