Жукова народила Абрамовичу найдорожчу дитину у світі

Жукова народила Абрамовичу найдорожчу дитину у світі

Російський олігарх Роман Абрамович очолив рейтинг журналу "Forbes" як батько найдорожчої дитини на планеті.

Джерело: Відомості

Російський олігарх Роман Абрамович очолив рейтинг журналу "Forbes" як батько найдорожчої дитини на планеті. Як з'ясувалося, Абрамович витратив астрономічну суму на пологи цивільної дружини Даші Жукової, яка недавно народила олігарху доньку Лею.

За оцінками "Forbes", лише на стоянку яхти "Eclipse" в Гудзонській затоці Абрамович витрачав 400 тисяч доларів на тиждень. Гігантське судно з'явилося в акваторії Нью-Йорка в середині лютого. Журналісти відразу припустили, що Абрамович бажає, щоб його майбутня дитина з'явилася на світ у США. Яхта простояла на Гудзоні два місяці, тож за її обслуговування багатій виклав більш ніж 3,2 мільйона доларів.

Якщо приплюсувати сюди вартість проживання (їжа, напої, оплата обслуговуючого персоналу тощо), сума виявиться ще більш вражаючою. А якщо додати ще й витрати на медичне обслуговування, сума наблизиться до 10 мільйонів.

Даша Жукова народжувала в пресвітеріанському госпіталі Нью-Йорка. Лея стала другою спільною дитиною пари: старший син Аарон народився у 2009 році. При цьому сам Абрамович став батьком усьоме. Крім дітей від Жукової, у нього є троє дочок і двоє синів від другого шлюбу.

Loading...