Про народження первістка принца Вільяма знімають кіно

Про народження первістка принца Вільяма знімають кіно

З історії появи на світ первістка принца Вільяма та його дружини Кейт Міддлтон зроблять документальне кіно.

Джерело: Відомості

З історії появи на світ первістка принца Вільяма та його дружини Кейт Міддлтон зроблять документальне кіно. Над фільмом, який називатиметься "Вільям, Кейт та королівське маля", вже працює французька компанія "CB Productions". Зйомки завершаться влітку, коли, власне, й народить Кейт.

Документальну стрічку тривалістю одна година продаватимуть у Франції та, ймовірно, ще в 12 країнах. Цим займатиметься компанія Zodiak Rights, котра свого часу торгувала фільмом "Вільям, Кейт та королівське весілля".

Автори стрічки про королдівську пару та майбутнього малюка розкажуть про інтерес усього світу до цієї події, про майбутнє, яке чекає на нащадка однієї з найстаріших монархій світу.

Loading...