Потужний тайфун "Мелор" вирує над Японією

Потужний тайфун

Сильний тайфун "Мелор", вісімнадцятий за рахунком в цьому році, вирує на півдні Японії. Шквальний вітер і проливні дощі обрушилися на острова Танегасіма та Якусіма на півдні країни.

Джерело: Відомості

Сильний тайфун "Мелор", вісімнадцятий за рахунком в цьому році, вирує на півдні Японії. Шквальний вітер і проливні дощі обрушилися на острова Танегасіма та Якусіма на півдні країни.

На частині островів, що входять до префектури Кагосіма через вітер залишилися без електрики 14 тисяч сімей, на островах Кюсю й Окінава в деяких селах евакуйовані жителі.

Метеорологи попереджають про сильні вітри, зливи та високі хвилі. По основній території країни тайфун ударить орієнтовно в четвер; наразі він пройшовся півднем Японії, в результаті чого без електрики залишилися близько 14 тисяч родин.

 Швидкість вітру в епіцентрі "Мелора" висока - понад 150 кілометрів. "Мелор", за прогнозами, може викликати хвилі на тихоокеанському узбережжі висотою до дев'яти метрів.

У районах можливого проходження тайфуну припинено вихід кораблів у море, сільськогосподарські угіддя покрили сітками, щоб уберегти врожай від вітру. А в деяких районах Токіо влада роздає населенню мішки з піском для укріплення будинків від високої води з річок та каналів.

 

 

Loading...