Нобелівську премію миру отримав Євросоюз
Щойно в Осло норвезький Нобелівський комітет оголосив лауреата Нобелівської премії миру у 2012 році. Ним став Європейський Союз.
Щойно в Осло норвезький Нобелівський комітет оголосив лауреата Нобелівської премії миру у 2012 році. Ним став Європейський Союз, передає УНН.
Нагадаємо, у списку було 231 претендент, з яких 43 організації.
Екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко увійшла до списку найбільш вірогідних кандидатів на отримання нинішньої Нобелівської премії миру, який склали букмекери. За інформацією «Польського радіо», у цьому списку Тимошенко обіймає третє місце.
На думку букмекерів, найсерйознішим кандидатом на отримання Нобелівської премії миру була борець за права людини і права жінок Сіма Самар з Афганістану.
На другому місці — американський солдат Бредлі Менінг, який викрав і передав порталу WikiLeaks 250 тисяч конфіденційних дипломатичних документів США. На даний час його заарештовано він очікує на суд.
На четвертому місці серед кандидатів — єгиптянка Мегі Гобран, яку часто називають Матір’ю Терезою з Каїру. Вона допомагає найбіднішим дітям і жителям каїрських сламсів.
На п’ятому місці потенційних лауреатів Нобелівської премії бів кубинський лікар, один з головних борців за права людини – Оскар Еляс Біскет Гонзалес, якого за його діяльність позбавлено свободи на 9 років.
