Найстаріший банк звільнить 4600 своїх працівників
Італійський банк Monte dei Paschi (BMPS), що отримав допомогу від держави, пообіцяв скоротити 4600 робочих місць, або близько 12 відсотків усіх своїх співробітників.
Італійський банк Monte dei Paschi (BMPS), що отримав допомогу від держави, пообіцяв скоротити 4600 робочих місць, або близько 12 відсотків усіх своїх співробітників. Раніше заявлялося, що банк до кінця року забере у держави півтора мільярда євро, передають «Коментарі».
Згідно з повідомленням, допомога буде отримана за допомогою випуску облігацій. Уряд сам зацікавлений виділити банку кошти, щоб уникнути поширення фінансової кризи по всій банківській системі.
Банк Monte dei Paschi є найстарішим у світі. Він був заснований в 1472 році в Сієні. Наприкінці 2000-х років банк почав зазнавати серйозні труднощі у зв’язку з глобальною фінансовою кризою, а в 2011-му — зафіксував збиток у 4,69 мільярда євро.
BMPS — один з найбільших кредиторів уряду Італії. Йому належить 32,5 мільярда євро держборгу країни. Загальне число клієнтів організації перевищує 4,5 мільйона осіб.
2011 рік завершили зі збитками безліч італійських банків, включаючи і найбільші. Приміром, UniCredit оголосив про збитки в 9,21 мільярда євро, а другий за розмірами італійський банк Intesa SanPaolo втратив вісім мільярдів євро.
