Горбачова зморив сон під час обговорення гострих проблем на саміті нобелівських лауреатів
Екс-президент СРСР Михайло Горбачов задрімав під час обговорення гострих соціальних проблем на саміті нобелівських лауреатів премії миру.
Екс-президент СРСР Михайло Горбачов задрімав під час обговорення гострих соціальних проблем на саміті нобелівських лауреатів премії миру.
Як зазначає «РБК-Україна» з посиланням на The Daily Mail, Горбачову вже 81 рік і йому, напевно, було нудно слухати промови гостей саміту. Перед цим колишній радянський лідер мав тривалу бесіду з голлівудським актором Шоном Пенном.
Під час саміту в університеті Чикаго, в якому взяли участь Джиммі Картер, Михайло Горбачов і Лех Валенса, лауреати говорили про те, що незважаючи на бідність, погану освіту і торгівлю зброєю, миру в усьому світі можна досягти, якщо світові лідери продовжать предметний діалог і дадуть в ньому брати участь молоді.
Сам Горбачов зазначив, що уряди багатьох країн продовжують нехтувати виконанням зобов’язань перед ООН і своїми громадянами, ставляться до людей «зверхньо» і «використовують старі прийоми для просування своїх прихованих інтересів». «Ми повинні об’єднатися, проявити солідарність і діяти рішуче, щоб змінити світ на краще», — додав Горбачов.
Нагадаємо, минулого тижня повідомлялося, що Михайло Горбачов і його політичні прихильники вирішили відкласти створення соціал-демократичної партії Росії на невизначений термін.
