З державних рахунків Придністров’я зникло майже 50 млн. доларів

Новий глава Придністров’я Євген Шевчук, прийшовши до влади, виявив спустошену казну.

Джерело: Відомості

Новий глава Придністров’я Євген Шевчук, прийшовши до влади, виявив спустошену казну. «Золотовалютні резерви республіки безслідно зникли», - зізнався газеті «КоммерсантЪ» голова комісії із зовнішньої політики і міжнародних зв'язків придністровського парламенту Дмитро Соїн.

За його словами, в січні виявилося, що на державних валютних рахунках всього 49 тисяч доларів, тоді як було близько 50 мільйонів. «Зараз у бюджеті - діра і немає грошей, щоб закрити квартал по зарплатам і пенсіям», - зазначив Соїн.

Нагадаємо, Ігор Смирнов, який керував республікою впродовж багатьох років, вибув ще після першого туру президентських виборів у грудні 2011 року і перемогу на виборах здобув Євген Шевчук, обійшовши свого конкурента Анатолія Камінського. Незадовго до цього в Росії було порушено кримінальну справу проти сина Смирнова – Олега. Слідчий комітет РФ звинувачує Смирнова-молодшого в розкраданні 160 млн. рублів та привласненні чужого майна ще на 186 мільйонів. Ці кошти були в 2008-2009 роках спрямовані Москвою в Тирасполь на соціальні потреби. 

Loading...