У справі про катастрофу «Коста Конкордіа» з’явилися нові підозрювані

У справі про катастрофу «Коста Конкордіа» з’явилися нові підозрювані

Італійська прокуратура розширила список підозрюваних у справі про катастрофу круїзного лайнера «Коста Конкордіа».

Джерело: Відомості

Італійська прокуратура розширила список підозрюваних у справі про катастрофу круїзного лайнера «Коста Конкордіа», повідомляє «Лента» з посиланням на італійську Il Salvagente.

Раніше розслідування велося тільки відносно капітана затонулого судна Франческо Скеттіно і його помічника Чіро Амброзіо. Однак у середу, 22 лютого, у справі з’явилися ще сім фігурантів — троє співробітників компанії Costa Crociere, яка володіла лайнером, і четверо членів екіпажу. Усім їм можуть висунути обвинувачення в ненавмисному вбивстві й злочинній недбалості.

Серед підозрюваних виявився виконавчий віце-президент Costa Crociere Манфред Уршпрунгер, керівник кризового відділення компанії Роберто Ферраріні і керуючий флотом Паоло Пароді. Costa Crociere уже виразила солідарність зі своїми співробітниками й заявила про їхню невинність.

Крім того, фігурантами справи стали члени екіпажа «Коста Конкордіа» Андреа Бонджованні, Роберто Бозіо, Сильвія Короніка і Сальваторе Урcіно.

Тим часом розвідувачі, що працюють на місці катастрофи судна, виявили в середу тіла ще вісьмох загиблих (спочатку повідомлялося, що знайдено чотири трупи). Серед них виявилося тіло п’ятирічної дівчинки. Таким чином, загальна кількість підтверджених жертв аварії корабля збільшилася до 25. Ще сім чоловік залишаються в списках зниклих безвісти.

Нагадаємо, «Коста Конкордіа» зазнала катастрофи в ніч на 14 січня, напоровшись на риф біля італійського острова Джильо. На борту судна перебували понад 4200 людей, більшу їхню частину евакуювали на берег. Слідство вважає головним винуватцем катастрофи капітана Скеттіно, який підвів лайнер занадто близько до берега. Крім того, він покинув тонуче судно раніше за багатьох пасажирів. Зараз Скеттіно перебуває під домашнім арештом. Відносно помічника капітана Чіро Амброзіо також ведеться справа, однак він залишається на волі.

Loading...