80% італійської оливкової олії – підробка

80% італійської оливкової олії – підробка

Італійські правоохоронні органи з’ясували, що 80% оливкової олії, що виготовляється у країні, є примітивним фальсифікатом.

Джерело: Відомості

Італійські правоохоронні органи з'ясували, що 80% оливкової олії, що виготовляється у країні, є примітивним фальсифікатом. Такі дані поставили під загрозу імідж усіх виробників олії.

Як повідомила газета La Repubblica з посиланням на митні структури і фінансову поліцію, значна частина оливкової олії, що надходить у продаж під маркою «справжня італійська», є сумішшю найдешевших сортів, що імпортуються до Італії з-за кордону, пише ТСН.

«У галузі, що виробляє продукти харчування, існує впливове угрупування, яке робить собі капітал на цьому імпорті, оскільки довести наявність в оливковій олії дешевих домішок неможливо», - заявив представник Асоціації аграріїв Італії.

За наявною інформацією, низькосортна оливкова олія завозиться в країну з Греції, Марокко і Тунісу. Її вартість складає менше 25 євроцентів за літр. Потім частина цієї олії обробляється, а іноді відразу ж змішується з італійською. Після цього під виглядом «справжньої італійської оливкової олії» фальсифікат надходить у продаж в магазини-дискаунтери, а також пропонується оптовій торгівлі і туристам, але вже за ціною від 3 до 4 євро за літр. 

Loading...