За цей рік у світі загинуло понад 100 журналістів

За цей рік у світі загинуло понад 100 журналістів

У 2010 році у 33 країнах світу при виконанні службових обов’язків загинуло 105 журналістів. Про це йдеться у доповіді міжнародної журналістської організації Press Emblem Campaign (PEC), що базується у Женеві.

Джерело: Відомості

У 2010 році у 33 країнах світу при виконанні службових обов'язків загинуло 105 журналістів. Про це йдеться у доповіді міжнародної журналістської організації Press Emblem Campaign (PEC), що базується у Женеві.

Згідно з доповіддю, найбільш небезпечними для журналістів країнами є Мексика та Пакистан. На частку цих країн припадає по 14 фактів загибелі працівників ЗМІ. Після них у списку небезпечних для представників медіа країн йдуть Гондурас, Ірак, Філіппіни, Росія і Колумбія, інформує Радіо «Свобода».

За даними організації, з початку цього року в Росії загинули п'ять журналістів.

Loading...