Олександр Лукашенко лякає опозиціонерів білоруським Wikileaks

Олександр Лукашенко обіцяє власний Wikileaks із секретними документами про діяльність у Білорусі «західних партнерів» і опозиції.

Джерело: Відомості

Олександр Лукашенко обіцяє власний Wikileaks із секретними документами про діяльність у Білорусі «західних партнерів» і опозиції.

«Сьогодні я розпорядився в наймасовішій газеті опублікувати всі матеріали, щоб білоруський народ остаточно подивився й на наших західних партнерів і на цю, так звану, опозицію», — повідомив білоруський президент.

«Ми ще не все показали, найближчим часом не тільки покажемо, але й розпишемо. Просто надрукуємо деякі документи. Подивимося, як на це будуть реагувати ті, хто буде опублікований на цьому сайті білоруському Wikileaks, і ті захисники, які в них стоять за спиною», — цитує Лукашенка «Левый берег».

За його словами, публікація відбудеться протягом трьох днів. «Ми опублікуємо всі документи, які повинні перебувати в архіві під грифом «секретно». Це історично важливі події», — заявив Лукашенко.

Як повідомлялося раніше, ОБСЄ не визнала вибори президента Білорусі легітимними.  

Нагадаємо, у неділю, 19 грудня, у Білорусі пройшли президентські вибори. За даними exit-poll діючий президент Олександр Лукашенко набрав на виборах президента 79,1%. У Мінську були відключені всі соціальні мережі, через які здійснювалася координація протестувальників проти фальсифікації виборів президента.

Відразу після голосування десятки тисяч людей, за різними даними, від 20 до 100 тис., вийшли на акцію протесту на Жовтневій площі й площі Незалежності в Мінську. Було оголошено про створення народного руху за вільні вибори без Лукашенка.

Приблизно в 23 годині на площі повністю виключили світло. Деякі учасники намагалися прорватися в Будинок уряду, що спровокувало зіткнення зі спецназом. У результаті сотні людей були затримані й побиті, у тому числі відомі журналісти й кандидати в президенти Hякляєв, Санников, Константинов, Статкевич, Римашевський.

Loading...